skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

Probiotikas

Probiotikas ir dzīvas baktērijas un raugi, kas tiek uzrādīti kā dažādi iespējamie veselību veicinoši ieguvumi. Tie parasti tiek pievienoti jogurtiem vai izgatavoti kā uztura bagātinātāji, un tos bieži sauc par “labām” vai “draudzīgām” baktērijām.

Tiek uzskatīts, ka probiotikas palīdz atjaunot baktēriju dabisko līdzsvaru zarnās (ieskaitot kuņģi un zarnas), kad slimība vai ārstēšana ir traucēta.

Ir daži pierādījumi, ka probiotikas dažos gadījumos var būt noderīgas, piemēram, palīdzot novērst caureju, lietojot antibiotikas, un palīdzot mazināt dažus kairinātu zarnu sindroma (IBS) simptomus.

Bet ir maz pierādījumu, lai atbalstītu daudzas veselīguma norādes par tām. Piemēram, nav pierādījumu, kas liecinātu, ka probiotikas var palīdzēt ārstēt ekzēmu.

Bet vairumam cilvēku probiotikas ir drošas. Ja jūs vēlaties tos izmēģināt un jums ir veselīga imūnsistēma, viņiem nevajadzētu radīt nepatīkamas blakusparādības.

 

Text

Noderīgas saiknes

Back To Top