skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

Prebiotikas

Ieguvumi veselībai no probiotikām un prebiotikām.

Probiotikas ir pazīstamas ar daudzajiem ieguvumiem veselības labā, ko tie sniedz, piemēram, uzlabojot gremošanu un veicinot imūnsistēmu. Šo iemeslu dēļ vairāk cilvēku tagad lieto fermentētus pārtikas produktus, piemēram, jogurtu, kimči un skābu kāpostus savā uzturā, jo tie ir labi labvēlīgu baktēriju avoti. Tomēr šo pārtikas produktu ēdināšana nav pietiekama, lai sasniegtu visas probiotiku priekšrocības. Cilvēkiem ir jāpapildina diēta ar pārtikas produktiem, kas satur mazāk zināmus līdzekļus –  prebiotikas.

Mazāk zināmās prebiotikas.

Cilvēki bieži vien kļūdās probiotiku un prebiotiku lietās, bet, lai gan tās ir cieši saistītas, tās arī ir ļoti atšķirīgas. Pēdējās ietver šķiedras, piemēram, inulīnu, rezistentu cieti, frukto-oligosaharīdus un galaktooligosaharīdus, ko nevar sagremot tievajās zarnās. No turienes tās  dodas uz resnām zarnām, kur probiotikas tās sašķeļ, lai tos varētu izmantot kā enerģijas avotus labo baktēriju augšanai, reprodukcijai un citām svarīgām funkcijām. Īsāk sakot probiotikas nevar pilnvērtīgi darboties bez savas maizītes, jeb prebiotikām.

Prebiotiku ieguvumi veslībai.


Prebiotikām ir daudzas priekšrocības attiecībā uz cilvēka vispārējo veselību, kas ietver sevī:

Gremošanas uzlabošana – Ir vairāk nekā 70 miljoni cilvēku, kas cieš no gremošanas traucējumiem, ko ir saistītas ar veselīgu zarnu baktēriju trūkumu. Ēdot prebiotiskus pārtikas produktus, probiotikas populācijas var atjaunoties, kā rezultātā tiek mazināti dažādi šo veselības problēmu simptomi, piemēram, gāzes un vēdera uzpūšanās. Turklāt prebiotikas novērš arī to, ka zarnām ir pārāk daudz sliktu baktēriju, kas var izraisīt tādus bīstamus apstākļus kā hroniska vēdera pūšanās, skābes reflukss, aizcietējumi, gremošanas traucējumi, slikta barības vielu absorbcija.
 Imūnās sistēmas uzlabošana – probiotikas ir būtiskas, lai saglabātu vispārējo veselību, jo zarnās ir gandrīz 70 procenti no kopējās imūnsistēmas. Bez šīm labvēlīgajām baktērijām organisms kļūst jutīgs pret vīrusu un baktēriju infekcijām, kas ir potenciāli letālas. Pat tad, ja jūs ēdat daudz probiotisku pārtikas produktu, tas joprojām var nebūt pietiekami, lai uzturētu veselīgo baktēriju populācijas zarnās, jo daudzi ārējie faktori var ievērojami samazināt to daudzumu. Tie ietver antibiotiku lietošanu, hronisks stress un diētas. Lai papildinātu zarnu mikrobiotu, ir svarīgi arī ēst prebiotiskus produktus, lai baktērijas varētu atjaunot un uzlabot imūnsistēmu.
Uzturvielu absorbcijas uzlabošana – Palielinot prebiotisko devu, jūs varat arī uzlabot būtisko uzturvielu, piemēram, kalcija, magnija, K un B vitamīna, absorbciju, palielinot organisma labvēlīgo baktēriju krājumus. Tas noved pie vispārējās veselības uzlabošanās, par ko liecina mazākas slimības dienas, spēcīgāki kauli un zobi un lielāki enerģijas daudzumi.
Toksīnu novēršana un izvadīšana – Prebiotikas ir svarīgas, lai atdalītu uzturu, jo tās veicina toksīnu izvadīšanu, uzlabojot zarnu regularitāti.
Ilgtspējīga svara zuduma veicināšana – Toksīni bieži uzkrājas tauku šūnās, kas veicina svara pieaugumu. Palielinot prebiotisko devu, šie toksīni ir efektīvāk noņemti, tāpēc tie vairs netiek uzglabāti, kas izraisa svara zudumu. Prebiotikas arī izraisa ilgāku sāta sajūtu, jo tie ir lēni sagremojami.
 Stresa mazināšana – Zarnas un smadzenes ir cieši saistītas ar t.s. zarnu – smadzeņu asi. Tādēļ Jūsu kuņģa-zarnu trakta stāvoklis atspoguļo jūsu emocijas. Cilvēki, kas cieš no sliktas zarnu veselības, mēdz piedzīvot stresu, nemieru un depresiju vairāk nekā tie, kam ir veselīga zarnu veselība.

 

Text

Noderīgas saiknes

text

Back To Top