skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

Magnijs

Smagāki stresa un trauksmes gadījumi var būt grūti atrisināmi, un tie pat var prasīt medikamentozu iejaukšanos. Diemžēl recepšu medikamenti ir ne tikai dārgi, bet arī izraisa dažādas blakusparādības. Magnijs, svarīgs uztura minerāls, ir saukts par “original chill pill” jeb enerģijas tableti, jo tas spēj pacelt garastāvokli un uzlabot trauksmes izraisītās sajūtas. Tā efektu dēļ magnijs tiek uzskatīts par dabisku atbalstu cīņai ar stresu.

Magnijs veic daudzas funkcijas organismā. Faktiski tas piedalās vairāk nekā 600 dažādās vielmaiņas funkcijās. Neskatoties uz to, tas ir otrais izplatītākais iztrūktošais vai nepietiekamais uztura elements, kas ir raksturīgi tieši attīstītajās valstīs.

Magnija trūkums ir saistīts ar palielinātu depresijas un trauksmes biežumu. Kā pierādījumu tam, pētnieki dažreiz izraisa depresiju pelēm, liedzot tiem magniju. Minerāls ir ļoti svarīgs depresijas novēršanai un ārstēšanai, pateicoties vairākām īpašām funkcijām.

 

Text

Back To Top