skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

Kanēlis

Ir pierādīts, ka kanēlis samazina lipīdu daudzumu un tam piemīt trombocītu saķeres kavēšanas un pretiekaisuma īpašības. Pētījumu rezultāti parādīja, ka neliela daudzuma kanēļa uzņemšana dienā (ne vairāk kā seši grami) samazināja glikozes, triglicerīdu, ZBL holesterīna un kopējā holesterīna līmeni serumā cilvēkiem ar 2. tipa diabētu. Pētījumā ar dzīvniekiem vīriešu kārtas žurkām, kam tika dots kanēļa ekstrakts, bija zemāks glikozes līmenis asinīs. Cilvēku pētījumā konstatēts, ka kanēļa ekstrakta došana 2. tipa diabēta slimniekiem ievērojami samazināja cukura līmeni asinīs.

Kanēlis ir II tipa diabēta insulīna darbības mimētiķis (līdzīga darbība), dažreiz pat min vārdu – insulīna aizstājējs. Kanēlis pats par sevi ir insulīnam līdzīgs, tas palielina insulīna efektivitāti. Kanēlim ir arī bioloģiski aktīvs komponents, kas var samazinat vai pat apturēt diabētu. Tas arī palielina vitalitāti, līdzsvaro enerģiju, uzlabo augļu, piena un citu piena produktu gremošanu un palīdz samazināt vēdera pūšanos un gāzu veidošanos. Kur to iegādāties: Pārtikas veikalā. Ja jums ir piekļuve iepirkumam tiešsaistē, jūs varat iegādāties kanēli lielākā daudzumā par lētāku cenu.

 

Text

 

Back To Top