skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

Kanēlis Spēj Samazināt Cukura Līmeni

Kanēlis spēj samazināt cukura līmeni

Kanēļa potenciāls samazināt glikozes līmeni asinīs pacientiem ar cukura diabētu.

Kanēlis sniedz daudzus nozīmīgus ieguvumus veselībai, ieskaitot iespēju samazināt cukura līmeni asinīs un palīdzēt kontrolēt cukura diabēta gaitu.

Kanēlim ir ilgstoša vēsture kā garšvielai ar pretdiabēta īpašībām, bet pētījumi ar kanēļa piedevām ir radījuši pretrunīgus rezultātus.  Pārskata mērķis bija pārbaudīt randomizētos kontrolētos klīniskos pētījumus ar kanēli un novērtēt terapeitisko potenciālu pacientiem ar diabētu un insulīnu rezistentiem pacientiem, īpaši spēju samazināt glikozes līmeni asinīs un inhibēt proteīna glikozi. Lai veiktu randomizētus, placebo kontrolētus in vivo klīniskos pētījumus ar Cinnamomum verum vai Cinnamomum cassia starp 2003. gada janvāri un 2008. gada jūliju, tika veikta sistemātiska elektroniska literatūras meklēšana, izmantojot medicīnas priekšmetu nosaukumus “kanēlis” un “asins glikoze”, un trīs ar diabētu nesaistīti pētījumi (kopā N = 311) bija attiecināmi. Divi no diabēta pētījumiem parādīja ievērojamu glikozes līmeņa pazemināšanos tukšā dūšā (FBG) par 18-29% un 10,3% (p <0,05), ko apstiprināja viens bezdiabēta pētījums, ziņojot par 8,4% FBG samazinājumu (p <0,01) salīdzinājumā ar placebo, un otrs, kas ilustrē glikozes atbildes reakcijas nozīmīgu samazināšanos, izmantojot perorālos glikozes tolerances testus (p <0,05). Trīs diabēta pētījumos netika konstatēti nozīmīgi rezultāti. Lai gan nav iespējams izdarīt galīgus secinājumus par kanēļa lietošanu kā pretdiabēta terapiju, tam piemīt antihiperglikēmiskas īpašības un iespēja samazināt glikozes līmeni asinīs pēc terapijas. Ir nepieciešami turpmāki pētījumi, lai apstiprinātu iespējamo korelāciju starp FBG sākotnējo līmeni un glikozes līmeņa pazemināšanos asinīs un novērtētu kanēļa potenciālu samazināt  diabētisko komplikāciju attīstības risku.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top