skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

Pildvielu Vairāk Par Pašu Produktu

Pildvielu vairāk par pašu produktu

Aktīvo vielu daudzums kapsulā vai tabletē.

Daudzi  zīmolu uztura bagātinātāji sastāv no tikai 10% tīras izejvielas, bet pārējie 90% sastāv no pildvielām, saistvielām u.tml. No otras puses, farmaceitiskās kvalitātes produkti, ko dažkārt dēvē par nutraceuticals, sastāv no vismaz 99% tīras izejvielas . Šie ir  nozares zelta standarti, jo kvalitāte un kvantitāte praktiski nav līdzvērtīgi.

Pārredzamība ir liela problēma  patērētājiem mūsdienās, tāpēc nav nekas brīnums, ka viņi vēlas uzzināt visu, kas ir iekļauts  uztura bagātinātājos, ieskaitot palīgvielas, pildvielas un saistvielas. Paskatīsimies, ko mēs atrodam šeit  labu un ne tik labu.

Parasti tā gandrīz tā arī ir, lielākā daļa uztura bagātinātāju satur kaut kādas palīgvielas, pildvielas vai saistvielas. Pulveriem jāplūst tablešu veidnēs un kapsulas apvalkos. Aktīvām sastāvdaļām tabletēs ir jāsalīp kopā. Un kapsulu un mīksto eļļu apvalki ir jāizstrādā ar kaut ko. Tātad,  apskatīsim dažas no visbiežāk lietotajām “citām sastāvdaļām”.

Dikalcija fosfāts ir vienkāršākais, lai sāktu ar to, ko jūs iegūstat no kalcija un fosfora – divas būtiskas uzturvielas – labi absorbētā veidā – formā, kas atrodama piena produktos, piemēram, pienā un jogurtā. To bieži izmanto, lai saistītu pulverus kopā, ļaujot veidot tableti. To arī izmanto kā pildvielu, piemēram, ja aktīvās sastāvdaļas nav pietiekamas, lai izveidotu cilni vai aizpildītu vāciņu.

Silīcija oksīds ir vēl viens vienkāršs savienojums. Tas nodrošina mazus “lodīšu gultņus”, kas ražošanas procesā vienmērīgi plūst pulverī. Silīcijs ir visuresošs dabā un pārtikā, jo īpaši ar augstu šķiedrvielu saturu. Tas ir nepieciešams kaulu augšanai un nogatavināšanai, un ir zināmi pierādījumi tam, ka tam var būt papildu priekšrocības, novēršot alumīnija iedarbību. Alumīnija nozīme cilvēka smadzeņu patoloģijā tiek apspriesta, taču sākotnējā pētījumā silīcijs ir palīdzējis samazināt alumīnija neironu toksiskumu. (Starp citu, alus ieņemšana bija tikpat efektīva kā silīcijs dažos provizoriskajos pētījumos. Priekā!).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top