skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

Pārbaudiet Preparātu, Pirms Pērkat

Pārbaudiet preparātu, pirms pērkat

Preparāta izvēles priekšā.

Vai jūs kādreiz esat iegājuši aptiekā, kad meklējat vitamīnus vai uztura bagātinātājus tikai, lai tie pilnībā pārņemtu Jūs ar izvēli? Pat ja jūs dodaties, zinot, kas jums nepieciešams, bieži vien ir daudz vairāk nosaukumu, no kuriem izvēlēties. Tas var būt neskaidrs process, lai pieņemtu lēmumu, taču pirms jūs izmantojat “viens, divi, trīs, gan jau sanāks tīrs”, ļaujiet mums sniegt dažas pamatnostādnes, lai palīdzētu Jums izdarīt saprātīgu izvēli Jums un Jūsu ģimenei. Ir svarīgi saņemt informāciju, jo kvalitāte lielā mērā ietekmē uztura bagātinātāju drošību un efektivitāti.

Pirms iepirkšanās, veiciet savus pētījumus par ražotāju uzņēmumiem un produkta sastāvdaļām

Pirms pieņemt lēmumu par papildterapiju, vienmēr ir ieteicams runāt ar veselības aprūpes sniedzēju. Ja jūs to nevarat izdarīt, pārliecinieties, ka vispirms veicat izpēti par uzturvielām, augiem utt., kurus jūs interesē kā papildinājums ikdienas uzturam.

Kur meklēt?

Izpētot atsevišķus uzņēmumus un to produktus, labs sākums  ir  Consumer Labs vai Medreport tīmekļa vietnes. Tie ir neatkarīgi uzņēmumi, kas pārbauda uztura bagātinātājus un ziņo par saviem secinājumiem par drošību, iedarbīgumu utt. Ja esat veikalā, meklējiet produktus ar labas ražošanas prakses (GMP) simbolu vai  (TGA) vai NSF Starptautisko sabiedrības veselības un drošības kompāniju logo. Ja par produkts apgalvo, ka tas ir “pārbaudīts no trešās puses”, tā ir  laba zīme. Iespējams, jums būs jāveic vairāk detektīva darbā, kad runa ir par tīkla mārketinga kompānijām. Dažām no tām ir stabilas izpētes un credentialed personas, kas atbalsta savus produktus (bet citi to nedara), taču šī informācija bieži netiek iekļauta viņu tīmekļa vietnēs.

Uzmanīgi izlasiet etiķetes

Pirms iegādāties produktu (uztura bagātinātajus, vitamīnus) neaizmirstiet rūpīgi izlasīt visas etiķetes, lai pārliecinātos, ka nebūs pārsteigumu. Dažreiz šajā mazajā pudelē ir vairāk nekā jūs gribētu sagaidīt! Pievērsiet uzmanību slēptiem alergēniem, piemēram, lipeklis, piena produkti vai raugs. Tie varētu radīt problēmas jutīgām personām. Sargieties arī no nevajadzīgām pildvielām vai saistvielām, piemēram, hidrogenētām eļļām vai mākslīgajām krāsvielām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top